דמי רישום

דמי רישום ודמי ערכה

נקבעו על פי חוק זכויות הסטודנט ותקנות שר החינוך,  ועל פי הנחיות המועצה להשכלה גבוהה. תשלום דמי ההרשמה, בסך כולל של 464 ₪, נגבה בעבור הטיפול בבקשת ההרשמה, והוא מורכב מ:

  • דמי הרישום לנרשמים לתחילת לימודים בסמסטר א' או בסמסטר ב' הם בסך של 419 ₪
  • תשלום עבור רישום מקוון באינטרנט  בסך  45 ₪

התשלום תקף לשנה אחת בלבד ולא יוחזר בשום מקרה, גם אם יחליט המועמד לבטל את מועמדותו מכל סיבה שהיא. יחד עם זאת, מועמד שיבטל מועמדות עד 24 שעות מיום הרישום, יהיה זכאי להחזר.

 

 

פטור מדמי רישום

נרשמים הנמנים עם אחת הקטגוריות הבאות פטורים מדמי הרישום:

 

  • תלמידי אוניברסיטת תל-אביב שהסדירו שכר-לימוד בשנת הלימודים תשפ"א לקראת תואר ראשון, המבקשים להירשם לחוג/ים חדש/ים לקראת תואר ראשון.
  • תלמידי אוניברסיטת תל-אביב שהסדירו שכר-לימוד בשנת הלימודים תשפ"א לקראת תואר שני או לקראת תעודת הוראה או ללימודי תעודה לאחר תואר, המבקשים להירשם לחוג/ים חדש/ים לקראת תואר שני, תעודת הוראה או ללימודי תעודה לאחר תואר.
  • עובדי אוניברסיטת תל-אביב ובני משפחותיהם פטורים מדמי רישום כמפורט בנוהל "פטור משכר לימוד". עליהם להקפיד למלא בעמ' 1 בטופס הרישום את מספר הזהות והפרטים הנדרשים של עובד האוניברסיטה. במקרה של אי-זיהוי ה"פטור מדמי רישום" על ידי מערכת המחשב יקבל המועמד דרישה לתשלום דמי הרישום. אם הוא זכאי לפטור, יהיה עליו להמציא אישור בכתב מאגף משאבי אנוש.  עובדים השייכים לסגל האקדמי של הפקולטה לרפואה יצרפו לטופס ההרשמה אישור על "פטור מדמי רישום" ממרכזת מזכירות המורים בפקולטה לרפואה. עוזרי הוראה אינם זכאים ל"פטור מדמי רישום". עובדים לפי שעות בד"כ אינם פטורים מדמי רישום. עם זאת יוכלו לפנות לבירור לאגף למשאבי אנוש. אם יימצאו פטורים – יהיה עליהם לצרף לחומר ההרשמה אישור על "פטור"  בכתב.
  • מועמדים המבקשים להעביר את הרשמתם לסמסטר/שנה עוקבת יפנו בבקשה ליחידת רישום וקבלה. דחיית הרשמה אפשרית פעם אחת בלבד. למועמדים שהתקבלו: הקבלה אינה נשמרת, יש לעמוד בתנאי הקבלה התקפים לאותה עונת רישום.

 

 

תשלום מחצית מדמי הרישום

נרשמים הנמנים עם אחת הקטגוריות הבאות ישלמו מחצית מדמי הרישום:

 

  • תלמידי אוניברסיטת תל-אביב הלומדים בה בשנת הלימודים תשפ"א לתואר ראשון, המבקשים להירשם לתואר שני או לתעודת הוראה
  • מועמדים לתואר שני או לתעודת הוראה, שסיימו את לימודי התואר הראשון באוניברסיטת תל-אביב בשנת הלימודים תש"ף (2019-2020) ואילך
  • תלמידי אוניברסיטת תל-אביב הלומדים בה בשנת הלימודים תשפ"א בלימודי חוץ, המבקשים להירשם לתואר שני באותם תחומים שבהם הם לומדים

 

 

X

לפרטים נוספים >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>